(3 hlasů)

Neoficiální výsledky

Hlavní závod - celkové pořadí

Hlavní závod - kategorie

10. července 2021 byl hlášen vyprodaný závod Žernoseckého půlmaratonu. Nakonec se 3 závodníci nedostavili, ale i tak se na trať závodu s převýšením téměř 800 metrů vydalo rekordních 97 běžkyň a běžců. Účast byla vyšší než v uplynulých letech, počasí si připravilo pro závodníky ideální podmínky.

Závod ozvláštnilo i překvapení pro hlavního organizátora Tondu Knoblocha, který brzy oslaví životní jubileum v podobě 60. narozenin. Celkově to jen podtrhlo výbornou atmosféru tohoto závodu, která sem opakovaně láká řadu závodníků. Proto si zde dovolím poradit, neváhejte s přihláškami na příští ročník, určitě bude zase vyprodáno!

Pro vítězství si mezi ženami do 40 let doběhla první Marcela Butalová z Lovosic v čase 01:46:51,4. V kategorii ženy nad 40 let zvítězila Ita Kafková z Cvikova s časem 01:48:00,7. Mezi muži do 40 let zvítězil Jakub Vrbenský z Kutné Hory v čase 01:26:48,9. V kategorii mužů nad 40 let zvítězil a absolutním vítězem závodu se stal Daniel Kupidlovský z Prahy v čase 01:26:16,9.

Vítězům gratulujeme a na všechny účastníky se těšíme opět na příštím ročníku.