2HRADY - finiš v cílovém svahu, Fejfar těsně před Krupičkou

2020
(1 Hlasovat)

Výsledky celkem    Výsledky kategorie

Výsledky 1500

Vynikající vrchaři si tradičně dávají dostaveníčko poslední víkend v září při běhu přes Bradlec a Kumburk v Podkrkonoší. Letos viděli diváci v cíli těsný doběh, kdy loňský vítěz Robert Krupička doběhl pár desítek centimetrů za Ondřejem Fejfarem. Jen o patnáct vteřin později proťal cílovou pásku Martin Berka. Poprvé na 2HRADY zavítal vynikající triatlonista Petr Soukup a bylo z toho čtvrté místo ve skvělém čase 29:02. Pod elitní hranici 30 minut se vešel ještě pátý Radim Berka a šestý Jirka Čivrný. Držitelka traťového rekordu Táňa Metelková neměla letos na trati rovnocenou soupeřku a suvéreně zvítězila, v celkovém pořadí dosáhla na 13. místo! Druhá v celkovém pořadí byla jičínská juniorka Gabriela Veigertová, třetí pak skvěle běžící Jana Matyášová z Dolní Dobrouče. Na start nastoupilo 119 běžců, kteří si užívali nádherného podzimního počasí.