Charitativní běh pro Klokan v Hořicích měl hned v prvním ročníku báječnou atmosféru

30, zář,2018
2311
(9 hlasů)

Výsledky

Nádherné okolí areálu denního stacionáře Klokan Hořice od rána zalilo sluníčko, které se snažilo přetlačit studený vítr. Byla to mezi nimi nakonec taková remíza, ale pro běh bylo počasí naprosto ideální.

V dětských kategoriích se na své tratě vydalo na 40 nadšených běžeckých nadějí, kolečko absolvovali i vozíčkáři, kterých bylo na 20. Za neustálého potlesku a povzbuzování v 11:30 odstartovalo 80 běžců v závodě na 4 km. Kolečko vedlo blízkým okolím po Hořicích, bylo členité a běžcům se městská trasa zamlouvala. Charitatvní běh přivedl do cíle Vincent Lukášek, v ženách byla nejrychlejší Lenka Tomčíková.

Ve 12:30 vyběhlo na trať 8 km dlouhou (2 kolečka) dalších 56 běžců. Mezi nimi byl nejrychlejší Adrien Zámečník, který se jako jediný dostal pod 30 minut, ženám vévodila "hasička" z Nahořan Lucie Hladíková.

Nádherné zázemí, živá hudba, skvělá trať, dobrá věc! Pokud jste z okolí Hořic, nenechte si tento běh příště ujít!