Napsal:
09, úno,2019
1954
(6 hlasů)

Na bedně byla v Brné, vyhrála Ústecký schod, na Miladě byla před týdnem druhá. Třikrát vyhrála seriál Král Středohoří, kde k běhu přidala horské kolo a triatlon. Před rokem si vyzkoušela Predátora a světe div se, zase byla mezi nejlepšími. V lednu byla na Klínovci, kde se konal zimní překážkový běh drsňáků. V sobotu 26.1. se vydala na zasněženou trať dlouhou 11 km, která byla doplněna o 29 překážek. Vyhrála! Druhý den běžela 6 km a zdolávala 23 překážek. Zase vyhrála!

Nadšenců v biatlonovém areálu Eduard v Krušných horách bylo kolem tisícovky, několik desítek bláznů přijelo i ze zahraničí. Většina uznale kroutila hlavou nad vytrvalostí a odvahou učitelky z Terezína. Běžela v hlubokém sněhu, několikrát ručkovala na speciální hrazdě, šplhala na laně, plazila se pod ostnatým drátem, překonávala dřevěné stěny, brodila se potokem, přenášela závaží, střílela do terče atd. Už v loňském roce se nominovala na Mistrovství světa do Anglie, vyhodnotila situaci a cestu do zahraničí odložila. Letos je Mistrovství Evropy OCR v Polsku a usměvavá Alenka tam chce uspět. Držte ji palce!