Počasí v Brné odradilo několik běžců, ale plamínek nezhasl

2512
(5 hlasů)

Fotogalerie

Prosklená kasička byla plná, odhodlaných sportovců tam bylo dost, jen sluníčko mělo zpoždění. Skákací hrad se omluvil, světelná časomíra odmítala poslušnost, ale nikomu to nevadilo. Usměvavá Anička se představila s culíky, sama se fotit nechtěla, ale když měla kolem sebe hodné tety, tak krátce zapózovala.

Rodinný běh byl odstartován přesně v deset dopoledne, nejmladší účastnicí byla nadupaná Kristýna s číslem 402, které bylo 18 měsíců. Dvouletá Emička měla raketový start, ale když viděla na druhém břehu Labe vláček, ztuhla a do cíle dokráčela poslední. Dospěláci sice sborově tvrdili, že jim nejde o bednu, ale na trati dlouhé 5 a 10 kilometrů nechali plíce. Zcela bez konkurence byli vítězové jednotlivých kategorií - Procházková, Vlček, Rusínová, Zuda. " Nejsem žádný běžec, dávám přednost jiným sportům, ale když jsem viděl na startu Zuzku Rusínovou, tak jsem si řekl, že se kousnu a chytím se ji. Odtáhla mě tak 3-4 kilometry, potom jsem to vzdal. Běhá úžasně lehce a stále zrychlovala," prohlásil Zbyněk a požádal mladou maminku o společnou fotku. Všichni drželi palce Aničce, kolik se vybralo na speciální chodítko se dozvíme v úterý. Běžecká parta je skvělá!